Citroen C3 Aircross pārdzīvo sejas korekciju

29-июн, 20;22 work 194
Nesen franču autoražotājs Citroen iepazīstināja ar savu jauno modeli ar nosaukumu C3 Aircross. Šī automašīna ir ieņēmusi savu nišu budžeta modeļu tirgū. Tajā pašā laikā tā pārdošanas apjomi ir nepārtraukti pieauguši kopš tā pirmsākumiem. Automašīnas lielās popularitātes dēļ uzņēmums nolēma ieviest pilnvērtīgu restilingu, kas mainīs krosovera izskatu, kā arī papildinās klāstu ar pāris jauniem dzinējiem.
Izskata ziņā tas saņems vairākas jaunas virsbūves krāsas, tostarp divu toņu krāsu gammu. Būs pieejamas arī jaunas riepas un diski. Tomēr lielākā daļa jauninājumu ir saistīti ar automašīnas seju, kas saņems jaunu radiatora režģi, optiku, kā arī daudz virsbūves elementu ar interesantu štancējumu.

Kas attiecas uz dzinēju līniju, to pārstāv vidēji benzīna agregāti. Piemēram, labs trijotne ar 82 zirgspēkiem un 118 ņūtonmetru griezes momentu ir ļoti ekonomisks modelis. Vidēji motoru jauda saglabājās simtiem zirgspēku robežās. Tajā pašā laikā katrs no dzinējiem atbalsta darbu ar 6 joslu automātisko Aisin, kā arī piecu pakāpju manuālo pārnesumkārbu.
Atjauninātajam Citroen C3 Aircross pārdošanā vajadzētu parādīties 2022. gada vasaras beigās. Auto sola jaunās versijas cenu pārāk necelt. Modelis būs pieejams priekšpasūtīšanai pēc pāris mēnešiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/