Bezmaksas sludinājumi internetā - vai tas aizies?

27-янв, 16;53 alexpuskins 1233

Dzīvojam tādā vēsturiskā periodā, kad cenas kāpj un mūs visus pie rīkles, liekas, sagrābusi inflācija. Pat tiem, kas preču cenām ierasti nepiegriež vērību, pie kases tomēr negaidīti iežņaudzas sirds - kopš kura laika tik dārgi? Tam vēl pievienojot paaugstinātos izdevumus par elektrību un siltumu, nav brīnums, ja vismaz dažam labam Ziemassvētku gaišajā noskaņā pēkšņi prātā ienāk neprātīga doma šogad paslēpties kā Grinčam un visam svētku jampadracim uzgriezt muguru! Ja esi starp šiem nelaimīgajiem, tad bezmaksas sludinājumi internetā ir vismaz viena mākoņa zelta maliņa, kuru parādāmies aiz apvāršņa jau sen esi gaidījis. Tas nozīmē, ka lai pārdotu savu Citroen, vismaz vienā no vietnēm par to nav papildus jāmaksā!

Sludinājumu portāliem ir alternatīvas!

Lai cik arī ierasti nebūtu izmantot sen zināmos maksas sludinājumu portālus, tie nav vienīgā alternatīva tirgū. Bezmaksas sludinājumi internetā mums pieejami testa režīmā vismaz sākot no 2018. gada, turklāt - vārdam “bez maksas” papildus komplektā nāk līdzi daudz mūsdienīgāki risinājumi, vizuāli pievilcīgāks dizains un visādi citādi bonusi.

Skeptiķi gan teiks, ka “par brīvu” vienmēr ir kā āķis lūpā, kas liek iegriezties uz kafiju. Tējnīcā tas ir bezmaksas wi-fi, lielveikalā - bezmaksas auto uzlāde. Dalder.lv tie ir bezmaksas sludinājumi internetā. Tomēr, ja šajā vietnē publicē sludinājumu bez maksas, tas nenozīmē, ka tāpēc vien jāiegādājas kafija! Jeb citiem vārdiem sakot, bezmaksas sludinājumi internetā ir tikai bezmaksas sludinājumi internetā - tas ir dalder.lv idejas pamatā. Un šī niša, kā sola portāla veidotāji, tāda arī saglabāsies vienmēr - tiem, kas vēlas ievietot sludinājumu, šajā mājaslapā šis pakalpojumus vienmēr būs bez maksas.

Portāla biznesa modelis paredz ienākumu gūšanu ar citu mārketinga aktivitāšu palīdzību, ierastos lieliskadavana.lv piedāvājumus pārceļot uz savu mājaslapu, t.i. - dalder.lv papildus sludinājumu sadaļai izveidota arī atsevišķa sadaļa ar nosaukumu “Dāvanas”. Tomēr tas nav viss - ir vēl arī “Akcijas” un “Kuponi”. Šīs sadaļas gan vairāk paredzētas biznesa profiliem vai pašnodarbinātajiem, kas vēlas iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu preci vai pakalpojumu un piesaistīt jaunus klientus. Tomēr līdz ar to dalder.lv izdevies izveidot plašāku un nopietnāku tirgus platformu, kam visnotaļ ir daudz priekšrocību.

Ar auto biznesu roku rokā

Par dalder.lv nolēmām šajā portālā pastāstīt arī tāpēc, ka šī ir lieliska starta platforma jauniem uzņēmējiem. Arī tiem, kas nolēmuši savu karjeru attīstīt ar auto biznesu saistītā sfērā. Jomas var būt visdažādākās - sākot no auto mazgāšanas ar rokām, dekorēšanas un aplīmēšanas ar reklāmu līdz pat auto servisam, apsargājamai maksas autostāvvietai vai dīlera pakalpojumiem.

Dalder.lv nodrošina profesionālas mājaslapas izveidi bez maksas. Mini mājaslapa organiski iekļaujas kopējā dalder.lv platformā un pielīdzināma biznesa vizītkartei. Vizuāli tā atgādina sociālo tīklu profilu - tajā ir vieta profila un fona attēlam. Papildus izveidotas tādas sekcijas kā “Par mums”, “Sludinājumi”, “Atsauksmes” un “Kontakti”. Tā kā mājaslapu izveide ir automatizēts process, tas neaizņem daudz laika, bet lietotāja galvenais uzdevums ir satura izveidošana.

Tajā ietilpst arī bezmaksas sludinājumi internetā, kurus iespējams ievietot caur jaunizveidotās mājaslapas profilu. Turpmāk katrs lietotāja sludinājums tiek automātiski sasaistīts ar tā mājaslapu un jebkuram lapas apmeklētājam tie abi redzami vienuviet.

Ne vien meklētājā turpmāk lietotāju var atrast pēc uzņēmuma nosaukuma vai lietotājvārda, kas nodrošina profesionāla un uzticama tirgotāja iespaidu, bet klientu atzinību iespējams iemantot arī ar atsauksmju starpniecību. Tas ir vēl viens bezmaksas mārketinga rīks, kuru dalder.lv piedāvā saviem lietotājiem. Pētījumi apliecina, ka atsauksmēm ir milzu spēks, lai piesaistītu jaunus klientus, celtu uzņēmuma reputāciju un atpazīstamību un sevi pozicionētu kā uzticamu un godprātīgu biznesa spēlētāju.

Kāpēc to vairs nemainīsim ne pret ko citu?

Nogaršojot kaut glāzi labākā vīna, ir grūti nepamanīt atšķirību atgriežoties vēlreiz pie lēto vīnu plaukta. Tāpat kā izmēģinot jauno Citroen E-C4, pēc kura sēsties ar benzīnu darbināmā automašīnā jūtams ne vien kā nežēlīgs grēks pret dabu, bet arī pārlieku skaļš rībiens bungādiņiem salīdzinot ar elektromobiļa kluso zumzēšanu.

Par spīti tam, ka dalder.lv ir platforma, ko pazīstamu darījuši bezmaksas sludinājumi internetā, tai visnotaļ ir šī dārgā kvalitātes piegarša, kuru nevar sajaukt ne ar ko citu. Funkciju klāsta pārbagātība, virkne lietderīgu mārketinga rīku un platforma profesionālai biznesa attīstībai - tik daudz piedāvā dalder.lv.

Tomēr no parasta portāla lietotāja viedokļa raugoties, galvenie dalder.lv trumpji ir visas šķietami mazās un pat pašsaprotamās nianses, kuras portāla lietošanu padara nesalīdzināmi ērtāku un patīkamāku par jebkura cita sludinājumu portāla pāršķirstīšanu. Meklējot savu sapņu Citroen (un ja ne sapņu, tad vismaz tā Citroen, kurš ir pa kabatai), tādas dalder.lv funkcijas kā filtri ļoti atvieglo šo meklēšanas uzdevumu. Tiklīdz parādās jauns sludinājums ar atbilstošiem kritērijiem, portālā atnāk paziņojums, bet 24h laikā - ziņa e-pastā. Tāpat savus favorītsludinājumus iespējams glabāt atsevišķā sadaļā, tos atzīmējot ar zvaigznīti - tad tos nav drudžaini jāmeklē atkārtoti! Un ja aktuāla pārdevēja lokācijas vieta, arī šo kritēriju var izdalīt atsevišķi!

Galvenais, ko katrs auto pircējs noteikti sagaida no auto pārdevēja, ir godīgums. Dalder.lv beidzot nodrošinātas tādas funkcijas, kas šo godprātību ļauj izmērīt vēl pirms klātienes tikšanās un darījuma noslēgšanas. Papildus citiem pārbaudes pasākumiem, ļoti noderīga ir iespēja aplūkot atsauksmju vēsturi. Tāpat arī sirdsmieram palīdz apziņa, ka vēlāk atsauksmi pie pārdevēja profila būs iespēja atstāt arī pašam!

Bezmaksas sludinājumi internetā, tirgotāju un pircēju mājaslapas, atsauksmes un filtri - tas viss dalder.lv padara par unikālu un neaizvietojamu tirgus platformu Latvijā! Portāls turpina augt - dalder.lv Facebook reklāmtīklā nu jau ir vairāk kā 300 tūkstoši sekotāju, bet mājaslapas lietotāju skaits sasniedz teju 5000.

Ar katru jauno dalder.lv lietotāju tuvojamies dienai, kad bezmaksas sludinājumi internetā būs pašsaprotama ekstra! Un kaut jaunajā gadā šādi patīkami pārsteigumi mūs iepriecinātu biežāk!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/