Citroen C3 ir saņēmis lielisku atjauninājumu

11-ноя, 18;13 work 164

Diezgan labs krosovers Citroen C3 turpina savu uzvaras gājienu pāri planētai, ieņemot arvien jaunus tirgus. Tātad 2017. gadā automašīna parādījās Indijā, bet 2019. gadā tā sasniedza Latīņameriku. Tajā pašā laikā krosovera pārdošanas apjomi ir ļoti labi, kas franču autoražotāja vadībai liek domāt par automašīnas atjaunināšanu.

Jaunā versija nonāks ražošanā nākamā 2022. gada sākumā un ietvers visaptverošu modeļa tehniskās daļas un dizaina atjauninājumu. Kas attiecas uz jaunajiem dzinējiem, tie būs vairāki, tostarp pievilcīgs 100 ZS dīzelis. un 250 ņūtonmetru griezes moments.


Netiks saudzēti arī taupīgie autovadītāji, kuri kā auto katrai dienai izvēlas kompakto Citroen C3. Dzinēju līnija tiks papildināta ar pieticīgu benzīna dzinēju ar 83 ZS. un 118 nm. moments, kas kopumā ir pietiekami ērtai kustībai kreisēšanas ātrumā.

Izskata ziņā modelis saņems jaunu bamperi un radiatora režģi. Viņi arī neskopojās ar lielisko LED optiku, kas izskatās tieši no priekšējiem lukturiem ar atjauninātu dizainu. Kopumā diezgan labs komplekts kompakto SUV cienītājiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/