Citroen Type HG retro automašīnu faniem

29-ноя, 15;51 admin 196
Citroen ir nolēmis iepriecināt retro automašīnu cienītājus ar jaunu modeli. Divas modernas automašīnas - Citroen Space Tourer un Citroen Jumpy - pārvērtīsies par veco automašīnu izskatu. Abas automašīnas iegūs Citroen Type H izskatu, kas tika ražots pagājušā gadsimta četrdesmito gadu sākumā. Šajā gadījumā automašīnu cena būs aptuveni 15 tūkstoši eiro.
Protams, lielākā daļa jauninājumu notiks automašīnu izskatā. Tiks mainītas dažādas daļas, tostarp virsbūves elementi, riteņi un pat interjers. Tajā pašā laikā automašīnai tika izstrādāta īpaša LED optika, imitējot tā laika lukturus.

Salona iekšpusē tiks uzstādīti izvelkami kafijas galdiņi, autonoms sildītājs un audio sistēma, kas parādīs antīku lampu radio. Tādējādi bija iespējams panākt pārsteidzošu līdzību ar mūsdienu automašīnām ar tās priekšgājēju, kas bija viens no pirmajiem populārajiem koncerna modeļiem.
Atgādināsim, ka Citroen H tipa furgoni tika ražoti no 1947. līdz 1981. gadam un bija parastie furgoni ar priekšējiem riteņiem. Modeļi bija īpaši pieprasīti starp auto ceļotājiem, kuri ceļoja pa Eiropu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/