C4 un ë-C4 modeļi piesaistīs patērētājus ar komfortu

06-сен, 14;29 admin 1143
Jaunie C4 un ë-C4 modeļi pirms pāris nedēļām tika deklasificēti, kā rezultātā tika izveidotas detalizētas automašīnu ārpuses un interjera fotogrāfijas. Tomēr, lai arī franči neatklāj sīkāku informāciju par niansēm un dažām tehniskām īpašībām.
Kļuva zināms, ka abi modeļi dalīsies ar CMP / e-CMP uzņēmuma jauno moduļu platformu, par kuras dizainu atbild pazīstamais koncerna darbinieks - Pjērs Leklerks. Pēc dizainera teiktā, viņš mēģināja atjaunot vienmērīga un relaksējoša ceļa brauciena sajūtu.

Pircēji var izvēlēties divu veidu riteņus - 16 un 18 collas, diezgan ietilpīgu 380 litru bagāžnieku un saliekamo otro sēdekļu rindu. Virsbūves izmēri atbilst konkurentu krustojumiem un neizceļas ne ar ko ievērības cienīgu.
Ievērības cienīgs ir Citroen ë-C4 modelis, kas darbosies ar elektrību. Zem tā pārsega tiks uzstādīts 136 ZS motors. un 260 N • m griezes momentu, kā arī kapacitatīvo akumulatoru 50 kW • h. Ar to pietiek iespaidīgiem 350 kilometriem WLTP ciklā. Standarta C4 modeļa dzinēji pilnībā atbilst Euro-6d un pārstāv piecu vienību diapazonu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/