Citroen pretendē divas balvas Best Buy Car of Europe 2019

12-июн, 08;40 admin 1358
Žūrija eiropas balvu AUTOBEST publicējis 6 finālisti no vairāk kā 20 kandidātu. Citroën pretendē divas modeli šajā prestižajā konkursā: jaunais Citroën Berlingo un jaunais Citroën C4 Cactus.

Šī ir pirmā reize 18 gadu pastāvēšanu, balvu, kad autoražotājs pretendē divi modeļi finālā.  Žūrija, kas sastāv no 31 labākos auto žurnālisti no 31 eiropas valstīs, tai skaitā Latvijā, tiks rūpīgi izvērtēs finālistu, balstoties uz 13 kritērijiem, tai skaitā cenas un kvalitātes attiecība, dizains, komforts un tehnoloģiju, kā arī pakalpojumu kvalitāte un pieejamība rezerves daļu izplatīšanas tīklu.
Pēc salīdzinājuma testu, kas notiks 27. un 28. novembris 2018 trasē Вайрано-Itālijā, modelis, kas savāks visvairāk balsu, uzvarēs šo slaveno balvu. Uzvarētājs oficiāli tiks paziņots 14. decembrī. Progresīvas tehnoloģijas, kas paredzēti, lai atvieglotu lietošanu: automātiskā vadības režīma uz darbu, viegli pārslēgties, intuitīvā informācija, kā arī saglabājot vienības izskatu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/