Citroën ievieš jēdzienu 100% electric Ami One ar divām vietām

12-июн, 08;37 admin 1347
Citroën ir izveidojis koncepciju Ami One kā alternatīvu sabiedriskajam transportam ( autobuss, tramvajs, metro) un citiem individuālajiem двухколесным transportlīdzekļiem (velosipēdi, motorolleri, skuteri). 2-vietīga ультракомпактная koncepcija (2m50), kas nodrošina lietotājiem elastību pilsētvidē, Ami One piedāvā saviem izturīgu dizainu un aizsardzību, jo slēgtajā kabīnē). Kas pieejams visiem cilvēkiem, sākot ar 16 g.v. (14 gadu Francijā), jēdziens, kas tiek dalīta ar zīmolu tādu pašu mīlestību uz brīvību, pārvietošanās.

Ami One piedāvā kubikmetru siluets un ультракомпактные izmēri (2,50 m garš, 1,50 m platumā un 1,50 m augstumā), kas uzsver iespaidu par uzticamību, veiklību un izcilu manevrētspēju. Turklāt, to var novietot perpendikulāri ietvi.
Piekļuve uz klāja tiek veikta, izmantojot viedtālrunis. Durvis aizveras un atveras, nolasot QR kodu, kas atrodas uz alumīnija ligzdā rādītajiem. Pēc uzstādīšanas uz kuģa vadītājam uzliek tālruni sev priekšā, lai neiekļautu Drive POD. Tālrunis noteiktais speciālās jomā, var sākties dialogs starp vadītājs un koncepciju Ami One. Izvēlētā programma tiek parādīts kā burbulis, un tiek prognozēts vadītāja redzes laukā, piemēram, head-Up display.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/