Testa braucienā Citroen SpaceTourer 2.0 HDI: 9 vietējais van

12-июн, 08;35 admin 1360
Uzsākta 2016. gadā, Citroen SpaceTourer-tas ir autofurgons, kas ir vērsts uz uzņēmēju vai ģimenēm, kas izdara bieži braucieni ārpus pilsētas. Auto paredzēts cilvēku pārvadāšanai, komplektācija runa ir par 9 sēdvietām, un tā cena sākas nedaudz vairāk par 25 000 eiro.

Lai šīs summas klienti, kuri izvēlas Citroen SpaceTourer, saņem 2,0 litru dīzeļdzinējs ar labu patēriņu, kas ražo 150 l. s., 4x2 alkas un 6-pakāpju mehānisko ātrumkārbu. SpaceTourer līmenī aprīkojuma Feel piedāvā ērtības, piemēram, parkošanās sensori, atpakaļgaitas kamera un automātiskā gaisa, bet tie, kuri vēlas vairāk, var izvēlēties uzņēmējdarbības versiju. Starp prēmijas ērtības, kas pieejami SpaceTourer, mēs atgādinām sistēma, Head-Up Display vai panorāmas griesti.

Labs izskats ar elegantu izskatu, atkarībā no krāsas un ērtības Ārpuses Citroen SpaceTourer ir labs gaiss. Utilitārs raksturs ir acīmredzams, bet, tonēti stikli, led dienas gaitas lukturi un 17 collu vieglmetāla diski piešķir viņam sērīgu eleganci. SpaceTourer ir pieejams 9 krāsās: melnā oniksa oranžas līdz turmalīna.
Modelis ir pieejams 3 variantos garums: XS – 4.60 M, M – 4.95 M, XL – 5.30 m, kā arī kompakto versiju ar sēdvietām līdz 9 cilvēkiem. Parasti, Citroen SpaceTourer nāk ar 5 vietām (2 priekšā, 3 aizmugurē), bet trešā sēdekļu rinda ir pieejams visos variantos lieluma.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/