Testa braucienā Citroën C5 Aircross. Franči cer komfortu

12-июн, 08;33 admin 1369
Aprīļa vidū Citroën ievieš Latvijā jaunu apvidus C5 Aircross, kuru organizēja testa braucienam. Organizatori ir izvēlējušies, kā nevar būt labāks maršruts, tāpēc, ka es varētu vadīt jauno C5 Aircross uz vairāku veidu ceļiem. Mums bija daļa no šosejas, serpentine, meža ceļš, kā arī neliela daļa no apsniguša ceļa. Tā ir liela daļa no problēmas, ar kurām saskarsies ar jaunu apvidus auto Latvijā. Uz tiem ir pievienots daudz bedres un nelīdzenumus, ar kurām jūs saskaraties uz ceļa slīpums. Piemēram, francūži nolēma cīnīties ar bedru dēļ? Ar piekariņiem, kas ierīkotas komfortu.

Es pavadīju gandrīz divas dienas uz kuģa jauno Citroën C5 Aircross, un es varu teikt, ka francūži tur savu vārdu. Neatkarīgi no izmantotā maršruta brauciens bija ļoti ērti. Testējamās versijas bija 2, 0 litru dīzeļa dzinējs, kura jauda ir 180 zs s. vienādojumu ietilpa arī astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba, kā arī alkas 4×2.
Krāsainie akcenti bārā un pēc tam tika izmantoti, lai trimdas monotonija, bet forma režģis un diožu lukturi, kas atrodas virs priekšējiem lukturiem, uzreiz liks jums atpazīt tās. Vieglmetāla diski papildina ārējo dizainu.

Lai apmierinātu visas gaumes, Citroën ir sniedzis klientiem septiņas krāsas virsbūves un trīs dekoratīvo paketi. Lai vēl vairāk kā neredzama klātbūtni uz ceļa francijas deva viņa 230-milimetru sauszemes apsargu un atšķirīgās sānu stieņiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/