Pēctecis Citroen C4, saņems elektriskais dzinējs

12-июн, 08;30 admin 1346
Citroen atbrīvos pārņēmēju C4, bet jaunā paaudze arī tiks piedāvāta ar iespēju elektromobiļa, ziņo CarScoops. Pārstāvis Citroen teica CarScoops, ka auto saņems elektriskais vilciens, kas ļauj viņam konkurēt kopā ar tādiem modeļiem kā Nissan Leaf, un Volkswagen ID.3.

Jaunais modelis tiks būvēts uz modulāro platformu CMP grupas PSA, arī lietoto modeļiem Peugeot 208 un Opel Corsa, atsakoties no arhitektūras EMP2, ko izmanto Peugeot 308.

Šķiet, ka pēctecis C4 neatteiksies no iekšdedzes dzinējiem, bet joprojām nāks kopā ar dīzeļa un benzīna variantiem, lai būtu elastīgi, lai konkurētu kompaktajā klasē ar tādiem modeļiem kā, piemēram, Volkswagen Golf, Ford Focus, Renault Megane, vai Hyundai i30. Citroen atbrīvos pārņēmēju C4, bet jaunā paaudze arī tiks piedāvāta ar iespēju elektromobiļa, ziņo CarScoops.
Tajā pašā laikā jaunais modelis varētu tikt pārdēvēta, un amatpersonas, uzņēmuma atsaucas uz pēctecis C4 kā jaunais hečbeks Citroen. Auto ir tiešām interesants. Šajā ziņā uzņēmums piedāvā lieliskas komplektācijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/