Testa braucienā Citroen C5 AirCross: lielākais crossover Citroen

12-июн, 08;28 admin 1381
Citroen C5 Aircross: lielākais crossover piedāvājumā francūžiem, un, tāpat kā gandrīz visiem modeļiem Citroen, viņš ir tās funkcijas, kas padara to izceļas uz ceļiem. Piemēram, sistēma AIR BUMP uz sarkano durvīs vai griestu решетках ar sarkaniem akcentiem - kas vēl piedāvā, ir par 4,5 metru modeli?

Mēs testē augšējo versiju Citroen C5 Aircross Blue HDi Shine ar automātisko pārnesumkārbu. Testa modelis ar visām iespējām sasniedza 35 000 eiro, bet šeit mēs runājam par augšējā komplektācijā, kopā ar jaudīgākais dīzeļa dzinēju un 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Šī cena var šķist liela, bet C5 Aircross, bāzes variantu Live, sākas ar 21 600 eiro (ieskaitot PVN) ir vairāk nekā pienācīgas ērtības un 130 zirgspēku. Starp tiem ir 17 collu riteņu diski un saskaņotu drošības paketi (AFIL – avertizer + Active Safety Brake + brīdinājums par risku sadursmes + atpazīšana rādītājiem ātrumu un ieteikumus.
Dizains mūsdienīga, lai gan franči palika uzticīgi apaļām formām. Man vairāk patīk lukturi, nekā aizmugurējie lukturi, bet tas ir gaumes jautājums. Citroen jau sen piedāvā šos divlīmeņu lukturi, bet uz C5 Aircross viņš izskatās vislabāk, iespējams, pateicoties liela izmēra vai pilnkrāsu led lukturu (tiek piedāvāts kā standarta). Aizmugurējie lukturi visi no led un 3D efektu. testa modelis bija 19 collu diskiem divās krāsās, ir ļoti košs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/