Testa braucienā Citroen Berlingo, franči prot pārsteigt

12-июн, 08;23 admin 11 169
Vārds "svētki", vislabāk raksturo jauno Citroen Berlingo. Daudzi būs skriešanās teikt, ka viņš ir vairāk kā van, bet Берлинго ļoti labi zina, ko grib, ir savu individualitāti un cenšas iepriecināt ar lielu ērtības ir auto, kas maksā tikai 26 600 eiro (PVN iekļauts). Mums ir pārbaudīta to, un jums pateiks, ka mēs par to domājam.

Runājot par izskatu to dizains harmonē ar jaunu attēlu zīmolu Citroen, priekšā, kura dominē pazīstams hromēts logotips, melns matēts, plastmasas režģis, šķērsvirziena sijām uz jumta un spilveni uz sānu malām durvis. Kad mēs runājam par pieejamību interjera spēcīga jauno Citroen Berlingo. Papildus bīdāmajām sānu durvīm, kas atvieglo piekļuvi pie mašīnas aizmugures durvis atveras ļoti plaši, kas atvieglo lejupielādējot lielu priekšmetu.
Bagāžas nodalījuma tilpums ir 597 litri, bet, ja izņemti aizmugurējie sēdekļi, telpa kļūst ļoti dāsna, auto pārvēršas van. Berlingo ir arī stikla lūka ar atsevišķu caurumu, kas nozīmē, ka jūs varat piekļūt багажнику šaurās vietās bez nepieciešamības pārvietot automašīnu. Tie, kas vēlas vairāk, var pasūtīt versijā ar septiņām sēdvietām, kā arī aizmugures piekļuvi var izdarīt tik viegli, jo no lielas bīdāmās sānu durvis.

Garums 4.403 mm, platums 2.010 mm un augstums 1.807 mm pozitīvi atspoguļojas uz iekšējo telpu. Mēs palikām iespaidu izmēriem interjera. Es varu teikt, ka salons Берлинго gandrīz līdzīgs nelielu viesistabu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/