Mihails Lei pārvalda Citroën DS3 R5 finālā čempionāta supercars

12-июн, 08;20 admin 1427
Piloti no reitinga super rallija pulcējās sestdien, 10. jūnijā, Bukarestē uz fināla posmu starptautiskās čempionāta super rallijs. Tas notiks speciāli aprīkotā taka parka teritorijā Херастрау trasē Киселефф.

Starp zvaigznēm, paredzamo pasākumā, - bijušais pasaules čempions boksā un vairākkārtējs čempions rallijā Mihai Леу, kas konkurē ar puses komandas UniCredit Leasing Motorsport uz Citroën DS3 R5. Tas nav parastais auto-Mihai Leu konkurē ar Super Rally un piekrastes sacīkstēs ar Ferrari 458 Challenge. Izmaiņas diktē pilsētas trasē sacensības, усеянной šauriem pagriezieniem.

Mihai Леу atpakaļ pie stūres pēc 10 gadu pārtraukuma 2018. gadā kā izmēģinājuma komandas UniCredit Motorsport. Tas aizņem VI kopvērtējumā (Open) un 3. vieta reitingā auto ar kādu motoru vairāk nekā 300 k. s. super rallijs. Tā arī ieņem pirmo vietu kategorijā I, pirmā vieta klasē GT – nacionālais čempionāts ātrumiem uz krastu.
Bez nacionālā čempionāta pēc super rally komanda UniCredit Leasing Motorsport arī konkurē nacionālajā rallija čempionātā Dunlop ar apkalpi Адрианом Теслованом Вайком Imre Cseh. Ar vairāk kā 15 gadu pieredzi sacensībās, autosporta Latvijā, viņi ieņem 1. vietu reitingā FWD (automašīnas ar priekšējo piedziņu)un visi 1. vietu reitingā RC3 nacionālajā rallija čempionātā Dunlop (14-kopvērtējumā).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/