Citroen uzsāk C5 Aircross hibrīda plug-in. Neto elektriskā autonomija: 50 km

12-июн, 08;14 admin 1347
Citroen turpina elektriskā iestāšanos ar apvidnieks: C5 Aircross Plug-In Hybrid. Pēc Peugeot 508 un 3008 Citroën C5 Aircross saņem piekļuvi saišu hibrīda platformas PSA Group.

C5 Aircross jau ir etalons komfortu, pateicoties progresīvam hidraulisko амортизационным piekariņiem, сидениям Advanced Comfort un 20 atbalsta sistēmām, bet suv C5 Aircross pāriet uz jaunu posmu, izmantojot līniju plug-in hibrīdu modeļus.

Jaunais modelis ir aprīkots ar benzīna dzinēju PureTech un elektromotoru, kas saistīti ar automātisko pārnesumu ë-EAT8, kas nodrošina кумулятивную 225 l. s. un griezes moments-320 Nm.
Akumulatora uzlāde aizņem mazāk par 2 stundām Wall Box ar papildu ladetajs 7,4 kwh, un 7 stundas uz mājas sienas kontaktligzdas standarta lādētāju 3,7 kw.

C5 Aircross Hybrid var atpazīt, jo specifiskas ārējiem akcentiem anodēta Blue, logo "hybrid ", kas atrodas uz aizmugures durvis un citas logo uz sānu malām automašīnas. Amortizatoru slodzes kreisajā pusē ķermeņa simetriska ar degvielas vārstu, kas atrodas pa labi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/