Citroen C3 Aircross speciālizlaidums

12-июн, 08;11 admin 1796
Citroen C3 Aircross Series C-tas ir jubilejas versija, kurā franču autoražotājs svin savu gadsimtu. Speciālizlaidums saņem ērtības, kas palielina komfortu un nodrošina viņiem vairāk pievilcīgu tēlu.

Citroen cer uz popularitāti modeli, pasūtītās jau vairāk nekā 250 000 klientu, kopš tā laišanas tirgū 2017. gadā. Franči tagad apgādāt auto daudzām ērtības, kas atvieglo dzīvi uz kuģa.

Viegli atpazīt jaunu virkni C, jo tas saņem akcenti Deep Red gan no ārpuses, ap lukturu un spoguļu korpusiem, gan iekšpusē, aiz sēdekļu un drošības paklājiem. Logo sērija "C", šķiet, priekšējie krācēm, modeli, bet arī uz priekšējiem spārniem, zem spoguļiem. Tie atrodas salonā un reklāmā, utt. Mistral TEP uz tāfeles un sildināšanas uz Satīns-Hroms ventilācijai.
Auto var pasūtīt Natural White vai Perla Nera Black, Soft Sand, Cumulus Grey vai Platinum Grey. Ar līniju aprīkojuma Feel Citroen C3 Series C ir aprīkots ar automātisko gaisa kondicionieri, atbalstu autostāvvieta atpakaļskata kamera, elektriskiem spoguļiem un interneta Android Auto un Apple CarPlay. Auto arī saņem vieglmetāla diski MATRIX ar 16 collu dimanta pārklājumu.

Šī speciālā versija ir sākumcenu Francijā 22 300 eiro, summu, kas norādīta rēķinā, dzinēja PureTech 110 un шестиступенчатую mehānisko ātrumkārbu. Par 23 750 eiro klients saņem auto BlueHDi 100 un шестиступенчатую transmisiju, bet par 26 250 eiro var izvēlēties шестиступенчатый dzinējs BlueHDi 120 ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/