Jaunais Citroen C3 ir Facelift-oficiālā informācija un bildes

12-июн, 07;44 admin 1351
C3-labākā pārdošanas modelis kompānija ar gandrīz 4,5 miljonos eksemplāru pārdoto kopš tās parādīšanās tirgū. Citroen saka, ka tās jaunais C3 ir unikāls un modernu izskatu, celta ap харизматичной personības un komfortu.

Auto iegūst jaunas led lukturi, kas ņemti no koncepcijas ražotāja шестиугольнике. Klienti var pielāgot izskatu jūsu automašīnu 97 variantos. Līnijā parādās uzlīmes ar jauno grafiku jumta pieejama četrās krāsās, divu jaunu veidu riteņu izmēru līdz 17 collām un vēl divas jaunas krāsas dekoratīvus interjera elementus. Arī salonā var pasūtīt papildus ieliktni no tīka koka.
Tagad ir mainījies dizains slaveno Airbumps noteikto apakšā četrām durvīm. Francijas pāriet uz kontu auto un jaunu komforta līmeni. Pirmo reizi segmentā iet krēsli Advanced Comfort, plaķēti, ar biezāku audumu un satur īpašu putas. Arī par papildu komforta vadītājs saņem jaunu balsts. Mašīna ir aprīkota līdz 12 atbalsta sistēmām, kā arī daudzas funkcijas, lai izveidotu savienojumu. Versija trešās paaudzes Citroen C3 facelift " iet uz saloniem jūnijā 2020. gadam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/