Euro NCAP testos pārbaudīta aprīlī divus jaunus modeļus: Citroën C5 Aircross un Range Rover Evoque

12-июн, 07;42 admin 1390
Aprīļa sākumā Eiropas institūcija Euro NCAP publicēja sadursmju testu rezultātus, kas veikti divas jaunas automašīnas. Šajā mēnesī tika analizēti Citroën C5 Aircross un Range Rover Evoque.

Citroën C5 Aircross ir divu veidu rezultātu. Tika analizētas divas versijas: viena standarta, kas ieguvusi 4 zvaigznes, bet otra versija ar Safety Pack saņēma maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu. Gadījumā, ja modelis ar Safety Pack auto ir aprīkots ar AEB kā cyclist, kas nosaka velosipēdistiem, kā arī automātiska avārijas bremzēšanas sistēma.

No otras puses, vēl viens pierādīts modelis-Range Rover Evoque ir pagājusi bez asām izjūtām drošības testos, turklāt atzīme bija 5 zvaigznes. Pieaugušo pasažieru aizsardzība ir 94%, bet pasažieru-87%, savukārt sistēmas palīdzību nodrošina aizsardzību 73%.
Patiesībā franču zīmols sāka veidot patiesi uzticams auto savā cenu segmentā. Ja jūs par to neesat pārliecināti, tad ir vērts ticēt ekspertiem. Citroen pastāvīgi attīstās un sniedz klientiem patiesi unikālas automašīnas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/