Citroen ir ierobežots izdevums C3 JCC+. Tiks izsniegtas 99 vienību

12-июн, 07;40 admin 1353
Citroën ieviesīs limited edition C3 JCC+ Parīzes autoizstādē 2020. gadam. Tas būs jāiemaksā tikai par 99 vienību, sludina savu mūsdienīgumu daudz tehnoloģiju. Pēc pārdošanas, ir tikai un vienīgi tiešsaistes vietnē citroën.fr ierobežots izdevums C3 JCC+ tiks prezentēts stenda La Maison Citroën daļā, kas veltīta dizainers Jean-Charles de Кастельбажаку, un pārdos Francijā no novembra.

Ekskluzīvs transportlīdzeklis, kas ir pieejams ierobežotā tirāžas līdz 99 numurētas automašīnu. Katra saražotā mašīna tiks parakstīta пронумерованной metāla plākšņu savienotājiem no 1 līdz 99, kas atrodas pie pamatnes slēdža ātrumus. Citroën C3 JCC+ nonāks pārdošanā novembra Francijā un ir pirmā automašīna, kas tiks pārdotas tikai un vienīgi internetā, izmantojot tīmekļa vietni citroen.fr tas dod papildu pierādījums radošuma un mūsdienīguma zīmolu, революционизируя tradicionālā pieeja pārdošanas automašīnu.
Ar vairāk nekā 41 000 pārdoto vienību līdz šim, proti, 12-procentu pieaugumu pirmajā pusgadā 2018. gadam, Berlingo atsāka savu komerciālus panākumus un šobrīd ieņem Eiropā otro vietu savā segmentā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/