Citroën ieviesīs jaunu koncepciju C5 Aircross SUV Plug-In Hybrid

12-июн, 07;32 admin 1337
Ir vērts apmeklēt Parīzes autosalonā, Citroën ieviesīs jaunu koncepciju C5 Aircross SUV Plug-In Hybrid, modelis, ожидающую saišu hibrīda versiju jauns suv C5 Aircross, kas tiks izlaista sākumā 2020. gadam.

Parīzes autoizstādē Citroën ieviesīs jaunu koncepciju Citroën C5 Aircross SUV Hibrīds. Koncepcija paredz hibrīda versiju jauns suv C5 Aircross, kas tiks izlaistas jau 2020. gadam. Pirmo hibrīda plug-in Citroën ir pirmais solis uz iestāšanos zīmola "Low Emission Vehicle" (LEV), kas būs piepildīsies ar jaunu LEV, atbrīvo katru gadu, sākot ar 2020. gadam, saskaņā ar mērķi, lai būtu pilnībā электрифицированный diapazons līdz 2025. gadam.
Citroën piedāvās katrā segmentā, elektriskā risinājums mobilitāti, kas būs ideāli pielāgots klientu vajadzībām. Jaunākā tehnoloģija PHEV, kas sniedz labumu jaunās koncepcijas Citroën C5 Aircross SUV Hybrid, vēl vairāk nostiprina pozīciju jaunu suv un pievieno vēl vienu dimensiju programmu Citroën Advanced Comfort ® :

Jauna pieredze komforta Citroën ar šķidro un klusu gaitu elektriskajā režīmā (ZEV), kas vēl vairāk izcels pirmklasīgu komfortu jauns suv C5 Aircross.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/