Citroen Berlingo uzvar starptautiskā balva

12-июн, 07;29 admin 1349
Jaunais Citroën Berlingo uzvarēja Ганноверском zālē kāroto balvu: "International Van of the Year 2019. gadam". Šī ir otrā reize, kad Берлинго, kas jau ir ieguvis balvu 1997. gadā un tika pārdots vairāk nekā 1,5 miljonus vienību, kas saņem šo balvu. Tas ir trešās paaudzes Berlingo arī tika apbalvota par izcilu attīstības jomā, komfortu un tehnoloģijas, nezaudējot funkcionalitāti.

Par godu 67-th edition izstāžu zāles Hannoverē, jaunais Citroën Berlingo ieguva prestižo titulu"International Van of the Year 2019. gadam". Tas ir trešās paaudzes ir novērtēta žūrija, kas sastāv no 25 žurnālistiem un izdevējiem, kas specializējas uz komerciāliem transportlīdzekļiem. Atzīmējot progresu attiecībā uz pamatiem, apjomu un praktisko gara, jaunais Berlingo pavedina ar savu mūsdienīgo stilu un papildu komfortu, pateicoties savām tehnoloģijām un отделкам, cienīgs pasažieru automašīnas. Šī balva no žūrijas locekļiem IVOTY vada Джарлата Sweeney aktualitāti uzsver šo piedāvājumu, kas atjaunina kodus segmentā.
Jau ir pieejams uz pasūtījumu Francijā, sākot ar 17,450 eiro bez nodokļiem, jaunais Citroën Berlingo nonāks tīklu pēdējā ceturksnī 2018. gadam. Ņemot bagāto mantojumu un spēlējot galveno lomu savā segmentā, Берлинго vienmēr zināja, kā ieviest inovācijas. Kopš darbības uzsākšanas 1996. gadā tika izlaists vairāk nekā 1,5 miljonu modeļiem visā pasaulē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/